XXXII Dni IPP – Prowadząca: Katarzyna Walewska

Katarzyna Walewska

Psychoanalityczka, psycholożka kliniczna, psychoterapeutka, założycielka i wieloletnia prezeska Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie. Jest członkiem: Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Paryskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz innych towarzystw.

W latach 2004-2014 prowadziła wykłady z psychoanalizy na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka oryginalnej techniki psychoterapii z użyciem pianina, zaprezentowanej na kongresie IPA w Chicago w 2009 roku.

Dodano: 14.01.2023, do Aktualności, Konferencja Psychoanalityczna Dni IPP