Członkowie

Członkowie IPP pracują zarówno w sektorze publicznym służby zdrowia jak i w praktyce prywatnej.

Między innymi w:

Członkowie honorowi Instytutu:

Béatrice Ithier

dr Vassilis Kapsambelis

dr Jan Malewski

prof. dr hab. Irena Namysłowska

dr Joseph Simo

dr Michel Vincent

 

Członkowie instytutu

Ananiew Wojciech wananiew@gmail.com, www.gda-psychoterapia.pl
Bartosiewicz Patrycja pakisiel@interia.pl
Czaja Jowita jowita.czaja@ipp.waw.pl
Ejmont Bronislaw bronislawejmont@interia.pl
Fellak Samir samirfellak@yahoo.fr
Hibner Monika hibner.monia@gmail.com
Gudzowata Agnieszka a.gudzowata@onet.pl
Górecka Magdalena
Kacprzak Norbert nor@poczta.onet.pl
Krzakowski Piotr krzakowski.piotr@gmail.com
Kuszyk-Riley Małgorzata mkuszyk.riley@gmail.com
Lang Alicja
Laurent Katarzyna pro.katarzyna.laurent@gmail.com
Ligara Szczepan sz3pan@o2.pl
Linowska Ewa elinowska@gmail.com
Łukawska Elżbieta ela.lukawska@interia.pl
Murawiec Sławomir murawiec0@op.pl
Nicińska Monika nicinskam@gmail.com
Jakub Pado jakub.pado@gmail.com
Papazian Berdj
Piechowska Joanna j.piechowska@complector.pl
Pracka Margaret
Prętczyńska Dominika pretczynska@hotmail.com
Sapryk Alicja A.SAPRYK@WP.PL
Szmalec Małgorzata mszmal@poczta.onet.pl
Szyderska-Ciechanowska Anna aszyderska@poczta.onet.pl
Teodorczyk Barbara basiteo2@wp.pl
Tarka Daria daria.tarka@gmail.com
Tomczak Joanna
Walewska Katarzyna kawalewska@gmail.com
Walewski Paweł pavil@poczta.onet.pl
Wegner Emilia emilia.wegner@gmail.com
Włodarczyk Marcin zardzewialymozg@gmail.com
Wnuk Lipińska Lucyna
Wójt Krystyna krystyna_wojt@op.pl
Żechowski Cezary cezech@poczta.onet.pl