Warning: Undefined variable $query_string in /home/platne/serwer40334/public_html/ipp/wp-content/themes/instytutpsychoanalizyipsychoterapii/loop-single.php on line 1

XXVI Dni IPP: „GENDER NA KOZETCE” 19 lutego 2017 r

XXVI Dni IPP: „GENDER NA KOZETCE”
19 lutego 2017 r. w Warszawie.

Prelegentami będą znakomici psychoanalitycy:

  • Sofie i Vassilis Kapsambelis
  • oraz Ingrid Moeslein-Teising i Martin Teising

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji psychoanalitycznej XXVI Dni Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii: Gender na kozetce.
Tym razem nasi prelegenci podzielą się doświadczeniami z pracy, której dominantą są wątki seksualności i problemy identyfikacyjne. Do dyskusji wokół problemu aktualnego i szeroko omawianego dołączymy perspektywę kliniczną i teoretyczną.

W trakcie panelu dyskusyjnego połączymy punkty widzenia psychoanalityków, seksuologów i literaturoznawców. Naszymi gośćmi będą m.in. prof. Bożena Chołuj (prof. literaturoznawstwa na UW i Europejskim Uniwersytecie Viadrina, kierowniczka i założycielka Gender Studies), Justyna Holka-Pokorska (członki Europejskiego Towarzystwa Seksuologicznego), Anna Kwaśniewska-Bieniak (psychoterapeutka psychoanalityczna PTPa), Elżbieta Łukawska (psychoterapeutka IPP i dziennego oddziału psychiatrycznego) oraz Norbert Kacprzak (psychoterapeuta IPP).

  • Cena konferencji: do 21 stycznia – 250 zł, od 22 stycznia – 300 zł, studenci – 150 zł.
  • Wpłaty z dopiskiem „Konferencja” prosimy kierować na konto IPP: 34 10201156 0000 7102 0008 5688
  • Osoby zainteresowane otrzymaniem rachunku prosimy o wcześniejsze przekazanie danych do faktury skarbnikowi IPP na adres: skarbnikipp@gmail.com

Wpłata na konto jest równoznaczna z zarejestrowaniem się na konferencję.

Prosimy o zarezerwowanie tego terminu!

Dodano: 03.11.2016, do Konferencja Psychoanalityczna Dni IPP