Warning: Undefined variable $query_string in /home/platne/serwer40334/public_html/ipp/wp-content/themes/instytutpsychoanalizyipsychoterapii/loop-single.php on line 1

INSTYTUT STUDIÓW PSYCHOANALITYCZNYCH im. H. SEGAL zaprasza do udziału w wykładach w Krakowie

Szanowni Państwo,
Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal
zaprasza do Krakowa
na cykl wykładów
Wojtka Hańbowskiego
„Melanie Klein – odkrycia i idee”

W cyklu sześciu wykładów zostaną omówione odkrycia i koncepcje Melanie Klein dotyczące mechanizmów identyfikacji, obiektów wewnętrznych, pozycji depresyjnej i schizoidalno-paraniodalnej. Opisane będą również odkrycia dotyczące procesów symbolizacji i pierwotnych fantazji oraz techniki pracy Klein. Jeden z wykładów będzie poświęcony dyskusji o kontrowersjach w ramach Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i omówieniu zasadniczych różnic w poglądach Melanii Klein i Anny Freud.

  • Terminy 11.10, 15.11, 6.12.2019 oraz 10.01, 7.02 i 6.03.2010
  • Zgłoszenia: do 31.09.2019 r. na adres sekretariatu ISPHS (kontakt@isphs.pl; tel. 697 485 747); opłata: 400 zł za cały cykl; wpłata po uprzednim zgłoszeniu i potwierdzeniu rezerwacji miejsca w sekretariacie.
  • Studenci i Pracownicy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego – bezpłatnie.
  • Miejsce: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
  • Dojazd komunikacją miejską – tramwaje: 9, 50, 78, 20
  • Kampus jest zlokalizowany w odległości 10 minut pieszo od Ronda Grzegórzeckiego (Kotlarskiego), ul. Powstańców Wielkopolskich, Placu Bohaterów Getta

Wojciech Hańbowski

Psychoanalityk szkoleniowy w PTPa i w ISPHS, członek-korespondent Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoanalityk dzieci i młodzieży. Autor licznych publikacji, w tym dwóch książek. Wykładowca m.in. na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych SWPS w Warszawie. Kierownik Poradni ISPHS.

Dodano: 02.09.2018, do Archiwum aktualności