IPP zaprasza na wykład otwarty online „Przepaść bytu”.

Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii serdecznie zaprasza 17 października 2020 o godzinie 12:00 na wykład otwarty online:

„PRZEPAŚĆ BYTU – Rozważania nad psychogenezą borderline  porażką roli przejściowej obiektu”

Wykład przedstawi DR JEAN MARC CHAUVIN – psychiatra, psychoterapeuta i psychoanalityk szkoleniowy Szwajcarskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Wykład odbędzie się na platformie Zoom. Zapisy do dnia 10 października 2020. Wraz ze zgłoszeniem prosimy przesłać potwierdzenie wpłaty na konto IPP.

Koszt uczestnictwa w wykładzie wraz z materiałami w języku polskim wynosi 40 zł. Dla członków i osób szkolących się w IPP opłata wynosi 20 zł.

14 października 2020 prześlemy link do platformy Zoom. Prześlemy Państwu również przetłumaczony tekst wystąpienia. Dyskusja będzie tłumaczona.

Jean Marc Chauvin Przepaść Bytu

Dodano: 18.09.2020, do Aktualności