Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii serdecznie zaprasza Państwa na

XXVII Dni IPP: DZIECKO W TERAPII”

Konferencja psychoanalityczna odbędzie się 17 lutego 2018 r. w Warszawie.
Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego (BUW) ul. Dobra 56, Warszawa

Prelegentami będą znakomici psychoanalitycy:

dr SERGE FRISCH (Belgia)
psychoterapeuta, psychoanalityk szkoleniowy Belgijskiego Towarzystwa Analitycznego, reprezentant Europy w IPA, współzałożyciel Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Podczas konferencji przedstawi pracę z pacjentem psychotycznym.

prof. MARTIN TEISING (Niemcy)
psychoanalityk Niemieckiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, reprezentant IPA, Rektor International Psychoanalytic University Berlin.
Poprowadzi dyskusję „Dziecko w dorosłym”

dr BERDJ PAPAZIAN (Szwajcaria)
psychiatra, prezydent Szwajcarskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej Dzieci i Młodzieży, psychoanalityk Szwajcarskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Jego kliniczne wystąpienie poświęcone będzie seksualności w analizie dzieci i młodzieży.

dr PIOTR KRZAKOWSKI (Francja)
psycholog kliniczny, psychoanalityk Paryskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
W trakcie konferencji przedstawi przypadek kliniczny długoterminowej terapii dziewczynki.

SAMIR FELLAK (Francja)
psycholog kliniczny, psychoanalityk Paryskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Przedstawi wnioski z pracy klinicznej z adolescentami na temat wpływu dziecięcych doświadczeń na kształtowanie tożsamości.

Cena konferencji: do 19 stycznia – 250 zł, od 20 stycznia – 300 zł, studenci – 150 zł.
Wpłaty z dopiskiem „Konferencja” prosimy kierować na konto IPP:
34 10201156 0000 7102 0008 5688

Osoby zainteresowane otrzymaniem rachunku prosimy o wcześniejsze przekazanie danych do faktury skarbnikowi IPP na adres: skarbnikipp@gmail.com

Wpłata na konto jest równoznaczna z zarejestrowaniem się na konferencję.
Prosimy o zarezerwowanie tego terminu!