XX KONFERENCJA POLSKIEGO TOWARZYSTWA PSYCHOANALITYCZNEGO ODKRYWANIE NIEZNANEGO
Warszawa, Wydział Biologii UW, ul. I. Miecznikowa 1
10:00-18:00 (początek rejestracji o 9:00)

Caroline Polmear (Brytyjskie Towarzystwo Psychoanalityczne)
Odegranie w działaniu jako nieświadomy sposób komunikowania się

Ewa Modzelewska-Kossowska (Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne)
tytuł referatu zostanie podany później

Wiktor Sedlak (Brytyjskie Towarzystwo Psychoanalityczne)
Od przerażenia do lęku

Caroline Polmear – psychoanalityczka szkoleniowa i superwizorka Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Instytutu Psychoanalizy w Londynie. Prowadzi pełnoetatową praktykę psychoanalityczną i trzy razy w roku prowadzi warsztaty kliniczne dla europejskich analityków. Od dawna interesuje się pracą psychoanalityczną z młodzieżą i młodymi dorosłymi oraz superwizuje pracę doradców studenckich na University College London.
Ewa Modzelewska-Kossowska – psychoanalityczka szkoleniowa PTPa, pracuje z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. W obszarze jej zainteresowań znajduje się również psychoanalityczne badanie literatury, filmu i sztuki. Wielokrotnie była nauczycielką w szkołach letnich organizowanych przez Han Groen-Prakken Psychoanalytic Institute for Eastern Europe. Od trzech lat współprowadzi, wraz z prof. Adamem Lipszycem, seminarium „Literatura austriacka i psychoanaliza” w Austriackim Forum Kultury w Warszawie.
Wiktor Sedlak – psychoanalityk szkoleniowy i superwizor Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz członek honorowy Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Uczy w Polsce i Niemczech, był profesorem wizytującym na Uniwersytecie Kioto w Japonii. Prowadzi prywatną praktykę psychoanalityczną w pełnym wymiarze w północnej Anglii.

Opłata konferencyjna: 280 zł (do 30.04.2018), po tym terminie 310 zł, studenci 160 zł. Opłaty będą przyjmowane do wyczerpania miejsc.
Wpłaty na konto PTPa: 47 1020 4900 0000 8102 3022 8580 (z dopiskiem „konferencja” oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika)
Dane do faktur prosimy przesyłać na adres: ptp@raport.waw.pl (W dniu konferencji faktury nie będą wypisywane)

Informacje: Zofia Hamann, tel: 22 659 22 09 od poniedziałku do czwartku 9:00-13:00 oraz pod adresem: ptpa@psychoanaliza.org.pl