Szanowni Państwo,

Wspólnie z Krakowskim Oddziałem PTPP ponownie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu seminaryjno-superwizyjnym z brytyjskim psychoterapeutą psychoanalitycznym Marcusem Evansem [marcowe seminarium z przyczyn organizacyjnych nie odbyło się]. Marcus Evans łączy doświadczenie zawodowe pielęgniarza psychospołecznego z doświadczeniem psychoterapeutycznym. Posiada duże doświadczenie w superwizji zespołów terapeutycznych. Jest autorem książki „Making Room for Madness in Mental Health”. W 2016 roku był gościem Konferencji Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im. Babińskiego w Krakowie.

Tematem części seminaryjnej spotkania są wybrane aspekty kliniczne pracy z pacjentami z osobowością borderline, leczonymi w warunkach oddziału zamkniętego. Uczestnicy szkolenia otrzymają tłumaczenie rozdziału książki Marcusa, poświęconego tej tematyce. W części klinicznej planujemy superwizję dwóch przypadków.

Spotkanie planowane jest w sobotę 25 listopada 2017 r. w godzinach 12.00-17.00 w siedzibie Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej przy ul. Mostowej 2/13. Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 250zł. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne lub mailowe w sekretariacie KSPP oraz wniesienie opłaty w wysokości 250zł na konto Szkoły do dnia 10 listopada 2017.

Z wyrazami szacunku, Edyta Biernacka, Władysław Banaś