Koleżanki i koledzy!

Serdecznie zapraszamy do Wrocławia, do auli przy ul. Uniwersyteckiej 7/10, gdzie w dniu 7 października 2017 roku o godzinie 18 odbędzie się spotkanie z wybitnym włoskim psychoanalitykiem Franco De Masim.
Spotkanie organizuje wydawnictwo Oficyna Ingenium we współpracy z Dolnośląskim Kołem Naukowym Psychoterapii Psychoanalitycznej- będzie to promocja książki tego Autora, „Praca z trudnym pacjentem. Od nerwicy do psychozy”, która ukaże się we wrześniu tego roku. W trakcie spotkania z czytelnikami Franco opowie o swojej książce, będzie czas na pytania i dyskusję z publicznością. Po spotkaniu Oficyna Ingenium tradycyjnie zaprasza na kieliszek wina i poczęstunek.
Na miejscu można będzie nabyć obie wydane po polsku książki Franco De Masiego (także wydaną wcześniej „Podatność na psychozę”).

Udział w promocji książki będzie odpłatny – szczegóły podamy po wakacjach.

Franco De Masi współpracuje z grupą uczestników szkoleń podyplomowych PTPP (z Warszawy, Gdańska, Wrocławia i Poznania), prowadząc dla nich dwa razy w roku seminaria kliniczne. W zeszłym roku dwukrotnie odwiedził Warszawę, w tym roku uczestnicy szkoleń odbyli cykl seminariów w Mediolanie.
Wrocławskie spotkania będą zarówno kontynuacją pracy z dotychczasową grupą jak też pierwszymi seminariami dla terapeutów z Dolnego Śląska.

W imieniu Dolnośląskiego Koła Psychoterapii Psychoanalitycznej

Dobrosława Krakowiak-Gennari