XVI KONFERENCJA OLZON
AUTYSTYCZNE STANY UMYSŁU
Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO W KRAKOWIE

KRAKÓW, 7 września 2019 r., godz. 10.00.

Miejsce wydarzenia: Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Kraków, ul. Gustawa Herlinga – Grudzińskiego 1.

Referaty przedstawią:

Dr Anne Alvarez – Psycholog kliniczny, wybitna specjalistka w zakresie głębokich zaburzeń rozwoju i zaburzeń posttraumatycznych, wieloletnia szefowa działu badań nad autyzmem Kliniki Tavistock w Londynie.

Władysław Banaś – Superwizor i terapeuta szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, współprowadzący Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychoanalitycznej, superwizor OLZON.

Wojciech Hańbowski – Psychoanalityk szkoleniowy, psychoanalityk dzieci i młodzieży, wieloletni superwizor OLZON, członek Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal, były prezes tych towarzystw,
autor wielu artykułów i książek.

Koszty:
do 31 lipca 2019: 280 zł / studenci*: 230 zł,
od 1 sierpnia 2019: 330 zł / studenci*: 280 zł.
*studenci szkół wyższych, osoby szkolące się w psychoterapii.
Pracownicy Szpitala Babińskiego: 120 zł.
Pracownicy i studenci Wydziałów Lekarskiego oraz Psychologii i Nauk Humanistycznych – wymagana rejestracja przez Internet.
Rejestracja i szczegółowe informacje na stronie: www.olzon2019.pl